Bursa Elektrikçi

- Bursa'nın her yerine -

TÜM ELEKTRİK ARIZALARINA

% 100 KESİN ÇÖZÜM

Bursa Nilüfer ihsaniye Mahallesi Elektrikçi ⚡05331644660⚡

İhsaniye Mahallesi Elektrikçi

İhsaniye Mahallesi semti, Bursa-Nilüfer ilçesine bağlı olan ve sürekli büyümekte, gelişmekte olan bir muhitidir. Büyüyen bir muhitin çeşitli sorunları ve arızaları da büyümekte olup hemen hemen her evin mutlaka bir elektrikçi ihtiyacı da doğabilmektedir.

Acil Elektrikçi İhsaniye Mahallesi

Elektrik arızaları önce den haber vermez. Bazen göz kırpan bir ışık size arızayı önceden haber etmiş olsa bile genellikle insanoğlu son raddeyi bekler. Hal böyle olunca da meydana gelen elektrik arızası otomatik olarak ACİL ELEKTRİKÇİ çağırılacak bir arızaya döner.

 

Bunu küçük örnekle daha açık belirtelim dilerseniz, haftada 2 veya 3 kez sebepsiz olarak sigortası atan bir evin sigortasını kaldırarak günlük hayatına devam eden bir ev sahibi, ilerleyen zamanda kötü sürprize açık olmaktadır. Çünkü sigortalar sebepsiz atacak parçalar değildir. Bir akım sorunu var ki şarteli attırıyor, ya da bir kısa devre mevcut, ya da tesisata bir yerlerden su sızıyor olabilir. Durum çok tehlikeli de olabilir. Akşam karanlığında kalmak istemeyen bir ev sakini de mecburen acil olarak bir elektrikçi çağırmak ister. İhsaniye Mahallesi ’den bizleri acil elektrikçi olarak arayan ve sorunlarının çözümlerinde yardımcı olduğumu çok sayıda müşterimiz bulunmaktadır.

İhsaniye Mahallesi Elektrikçi Olarak Aşağıdaki Hizmetlerimizi Size İşçilik Garantimizle Sunuyoruz:

 1. Sigorta ve şartel arızaları çözümü, sigorta değişimi,
 2. Zil – Diyafon arızası onarımı,
 3. Avize ve aplik montajı,
 4. Elektrik panosu arızasının giderilmesi ve kontrolü,
 5. İnternet (Ethernet) Kablosunun servis sağlayıcı kutusundan dairenize kadar çekilmesi (Kaliteli Cat-5 ve Cat-6 Kabloları kullanılır)
 6. Çevre ve Bahçe aydınlatma lambalarının arızalarının giderilmesi,
 7. Apartman&Site ortak alan genel elektrik arızalarının çözümü,
 8. Jeneratör bakım ve tamiri,
 9. Uydu anteni ve çanak anten satış-montaj, tamiri
 10. Daire içi elektrik tesisatı arızalarının giderilmesi
 11. Elektrik tamiri

Konularında sizlere uygun fiyatlarla İhsaniye Mahallesi Elektrikçi olarak hizmet sunuyoruz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Elektrikçi Usta Seçerken Neye Dikkat Etmelisiniz?

Özellikle çağımızın en önemli sorunu güven duymaktır. Maalesef mesleğinde yetkin olmayan, yaptığı işin detayını bilmeyen, tam öğrenemeyen ve gerekli sertifikasyona sahip olamayan kişileri çağırdığınızda telafisi güç kötü sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Elektrikçi çağırırken en dikkat etmeniz gereken hususlardan birisi işinde yetkin ve tecrübeli bir elektrikçi bulduğunuzdan emin olmanızdır.

Bir diğer önemli husus ise sabit bir işletmesi, dükkânı olan, vergi levhasına sahip, mesleki yeterliliğini belgeleyebilen ve memnun müşteri referansı sunan, adresi, yeri belli bir elektrikçi ile çalışmanız en doğrusu olacaktır. Bizler tüm bu yetkinliklere sahip olup siz değerli müşterilerimize güvenle hizmet sunmaktayız.

BURSA İHSANİYE ELEKTRİKÇİ

İhsaniye Mahallesi Elektrikçi Fiyatları

İhsaniye Mahallesi elektrikçi için araştırma yapıp ustalardan fiyat almak istediğinizde aslında kesin ve net bir fiyat elde edemeyeceğinizi göreceksiniz. Sebebi ise, bir elektrik ustasının söz konusu arızayı derinlemesine incelemesi, işin onarımı için kullanılacak malzemenin tespit edilmesi, malzemenin fiyatlandırması ve onarım için harcanacak zamanın da önden biraz belirlenmesi gerekecektir. Yani telefonda İhsaniye Mahallesi elektrikçiyi aradınız, sabit fiyatlarımız şu kadardır” denilmesi pek gerçeği yansıtmayacaktır. Zira arıza var, arıza var. Tamiri gün boyu veya 2-3 gün sürebilecek büyük ölçekli arızalar olabileceği gibi bir evde yaşanabilecek basit bir şartel (Sigorta) atma arızası da olabilecektir. İkisini arasında pek tabi ki fiyat farkı olacak, işlemi kısa ve kısmen basit bir iş daha ekonomik fiyatlara hallolabilecektir.

Elektrikçi Ustası Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

İhsaniye Mahallesi ’ye tamir ve onarım için gelen bir elektrikçi ustası aşağıdaki kriterleri dikkate alarak fiyat çıkaracaktır:

-İşin karmaşıklığı: İşin ne kadar karmaşık olduğu, fiyatı etkileyen en önemli faktördür. İhsaniye Mahallesi ’ye gelen elektrikçi, işin süresine, gereksinim duyulan malzemelerin maliyetine ve işin zorluğuna ve alacağı zamana göre fiyat belirler.

-İşin büyüklüğü: İşin büyüklüğü, fiyatı doğrudan etkiler. Daha büyük işler, daha fazla malzeme ve zaman gerektireceği için daha pahalı olabilecektir.

-Elektrikçinin deneyimi: Elektrikçinin deneyimi, işin fiyatını etkileyen diğer bir faktördür. Daha deneyimli bir elektrikçi, işi daha hızlı ve daha verimli bir şekilde tamamlayabilir, bu nedenle ederinde ve değerinde, kaliteli işinin karşılığında bir fiyat isteyecektir.

-Bölgesel faktörler: Fiyatlar, bölgesel faktörlere göre değişebilir. Bazı bölgelerde daha yüksek işçilik ücretleri veya malzeme maliyetleri olabilir, bu nedenle fiyatlar bölgeden bölgeye değişebilir.

-Acil durumlar: Acil durumlar, normal fiyatların üzerinde fiyatlandırılabilecek ek ücretler gerektirebilir. Örneğin gece 02.30’da acil bir lamba arızası nedeniyle elektrikçi çağırdı iseniz size yansıyacak ücret de biraz pahalı olacaktır.

Elektrikçi fiyatları, yukarıdaki faktörlere bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Bu nedenle, bir elektrikçiyle çalışmadan önce, işin büyüklüğüne, zorluğuna ve diğer faktörlere bağlı olarak fiyat teklifi almanız önerilir. Bizler, İhsaniye Mahallesi Elektrikçisi olarak sizler için en uygun fiyatları veriyoruz. Mutlaka bizimle iletişime geçin ve fiyat almadan karar vermeyin.

Görüşme Başlat
Merhaba!
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button