Bursa Elektrik Firmaları İletişim

Bursa Elektrik Firmaları

En İyi Bursa Elektrik Firması

Bursa elektrikçi firması olarak sizlere destek verecek en iyi ekipleri Bursa elektrik firması içerisinden seçerek sizlere en iyi elektrik firması yolunda ilerliyoruz. Bizleri 7/24 takip edebilir ve bu konuda ihtiyacınız doğrultusunda yardım alabilirsiniz. Sizlere sorunsuz ve profesyonel elektrik firması olarak elektrik kesintisiz Bizleri 05331644660 telefondan hizmetleri sunulacaktır.

BURSA ELEKTRİK FİRMALARI

Kurulduğu günden beri alanında ilklere imza atan bir Bursa elektrik firma Bursa da hizmet vermektedir.

Kuzey Elektrik bünyesinde barındırılan Bursa elektrik mutlak müşteri memnuniyeti ve mühendislik mantığı ile hizmet verir.

Bu kentte doğup büyüyen şirket sahipleri kentin ve bölgenin yapısını çok iyi bildiği için bölgenin yapısına uygun çözüm odaklı yaklaşımlar sunar. Köklü bir kuruluş olmasıyla beraber çizgisinden ve ilkelerinden ödün vermeden yoluna devam ediyor.

Başarılı bir işin olmazsa olması kaliteyi; tüm çalışanlarımız kendi konularında uzmanlaşmış, tecrübeli, dinamik ve gelişimine özen gösteren kişilerden oluşmasından sağlamaktayız.

Kuzey Elektrik Şirketi olarak Bursa da vermekte olduğumuz hizmetler şunlardır:

  • Elektrik taahhüt işleri

  • Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu ki bünyemizde bu alanda hizmet veren iki elektrik mühendisimiz vardır.

  • Elektrik Tesislerinde Topraklama Ölçümleri: Son sistem cihazlar ile yönetmeliklere uygun topraklama yapıyoruz

  • Mekanik periyodik kontroller

  • Elektrik proje çizimi hizmetlerimiz

  • Pano montaj ve imalatı ki burada müşteri gereksinimlerine uygun olarak tasarımdan da ödün vermeden montaj ve imalat yapıyoruz.

Yukarıda yer alan bilgilerden de görüleceği üzere Kuzey Elektrik olarak elektrik ile ilgili olan tüm alanlarda hizmet veren bir uzman firmayız.

 

7/24 Bursa ACİL ELEKTRİKÇİ; Tam Elektrikçi 7 gün 24 saat, gece gündüz hizmetinizdedir. Bursa‘nın neresinde olursanız olun gezici servislerimiz en fazla 1 saat içerisinde adresinizde

PROFESYONEL SERVİS; Tam Elektrikçi, alanında tecrübeli ve uzman kadrosu ile elektrik tesisatınız ile alakalı problemleri profesyonelce, müşteri memnuniyeti önceliği ile çözer.

TAM GARANTİ; Tam Elektrikçi çözüm üretir. Ekibimiz problemi inceler ve önerilerde bulunur, profesyonel öneriler dikkate alındığında, kalıcı çözümler üretilmiş olur.

Click to rate this post!
[Total: 7 Average: 4.9]
Görüşme Başlat
Merhaba!
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button