ELEKTRİKÇİ

Elektrikçi

 

Elektrikçi günümüzde temel anlamda ev fabrika işyeri gibi alanlarda kullanılan elle tutulamayan enerjisidir. Yaşamımızda en çok ihtiyaç duyulan elektrik enerjisidir bu elektrik enerjisi hidroelektrik veya termik nükleerden elde edilmektedir. Her zaman bir elektrik arızası olması evinizde elektrik kesintisi yaşadığınız durumlarda işlerinizin durması sizleri etkilemektedir. Elektrik arızası bazı durumlarda sorun daimi olmakla birlikte ve hemen çözüme kavuşturulması gerekmektedir. Bursa elektrikçiler diye aradığınızda firmamız diğer firmalar arasında sıyrılmayı başarmış hep bir numara olmuştur. Bursa Elektrikçi firmamız kaliteli hizmet anlayışı ile kaliteli hizmet sunarak sektöre öncülük yapmaktadır. Yıllar geçtikçe şarap misali daha kaliteli daha dinamik etkenlere sahip olmuştur. Bu süreçte yanımızda bulunduğunuz için tüm bursa halkına minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Elektrik arızalarında elektrik kesintisinde oluşabilecek olan problemlerde hızlı bir şekilde acil olarak müdahale etmekteyiz. Elektrik riskli bir enerji kaynağıdır arızalarına müdahale etmek çok risklidir böyle durumlarda kendiniz uzman elektrikçilikte kanıtlamış kadromuzdan destek isteyebilirsiniz ve bizde anında adresinizi gelerek gerekli güvenlik önlemlerini alarak arızaya en hızlı en uygun en ekonomik bir şekilde müdahale ederek elektriğinizin devamını sağlıyoruz. Sizler evinizde Elektrik sorunu olduğunda ben yaparım elektrikçiye ne gerek var iki kablo bağlayacak dünyanın parasını veremem mantığıyla giderseniz evinizde yangın çıkarma kuvvetle muhtemel kaçınılmaz olur. Bu nedenle arızaların doğru bir şekilde tespiti Elektrik tamircisi uzman elektrik ustasının elinden geçmesi gerekmektedir. Bursa Elektrikçi Firmamızda çalışan personeller güler yüzlü konusunda profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Her geçen gün seminerlere giderek bütün eğitimlerini 100 üzerinden 90 alan ekiplerden oluşmaktadır. Firmamızın kurucuları bu sektörde uzun yıllardır emek vermiş elektrik uzmanlarından oluşmaktadır. Elektrik alanında En ekonomik fiyatlar bizde bulunmaktadır. Elektrik tesisatında müşterilerimizin kafasında soru işaretine mahal vermeden işlerimizi yaparak kısa ve net çözümler ile karşınıza çıkmaktayız.

Elektrikçi firmanız başka ne işler yapmaktadır ?

2017 Yılından beri Elektrik Arıza, 2017 Yılından Beri 7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz! Tesisat, Bakım Onarım hizmetlerinin yanında uydu, çanak ,anten, caraskal, şofben ,kamera , alarm , yangın sitemleri, akıllı ev sistemleri, internet, telefon hizmetlerini vermekteyiz. Yeşil Bursa’ mızın bir çok noktasında bugüne kadar binlerce ev, işyeri, devlet ve özel kurumlarda zayıf akımdan orta gerilime kadar çözüme ulaştırdığımız projelerimizle gururluyuz onurluyuz. Bugüne kadar yaşadığınız tüm deneyimleri unutarak her geçen gün sizlere yardımcı olmak için çaba gösteriyoruz Elektrik tamircimiz size bir telefon kadar uzak 05331644660. Size bize ulaştığınız andan talep ettiğiniz hizmeti sonuçlanana kadar her aşamasını raporluyoruz. Tecrübeli uzman kadrosu ile tüm Bursa da 7/24 sadece 45 dakikada kapınızda olara olarak arızayı çözüyoruz Bize ulaşın. Sigorta arıza, Avize montajı Elektrik Arıza ve İnternet Arıza Servisi için bize hemen ulaşın. Firmamız Bursa Elektrik, sektöründe kendini kanıtlamış kaliteli hizmetler ile müşterilerimizin amaçları doğrultusunda çalışmaya devam ederek. Sektöre başladığı ilk günden beri asla kaliteden ödün vermeyerek en doğru ve en temiz güvenilir hizmetleri müşterilerimize sunar. Firmamız müşterilerimiz tarafından geçe gündüz elektrik işleri için aranmaktayız. Yaptığımız kaliteli hizmetler doğrultusunda müşterilerimizin beğenisini övgüsünü kazandık. Bugünden sonra da kalitemizden asla ödün vermeden dikkatle çalışmalar yaparak güven kazandık , kazandığımız bu güveni asla kaybetmemek için azimle süratle çalışacağız.
Müşterilerimize en doğru bilgi ve en güvenilir hizmeti verebilmek için tüm eğitimlerimizi diplomalarımızı alarak Elektrik sektöründe bilgi birikimi teçrübe ile yaptığımız işlerle profesyonelleştik. Kazandığımız tecrübelerle her zaman en iyi işler çıkarmak için için çabalamaya devam edeceğiz. Almış olduğumuz hizmetten hataya pay vermemek için tüm çalışmalarımızı kusursuz bir şekilde yapmaya gayret gösteriyoruz. Her geçen gün giderek çocuk gibi büyüyen firmamız, kentimizin önde gelen elektrikçilerden olmaya devam edecektir. Çalışkan ve hoşgörülü kişiliğimiz sayesinde bütün işleri söz verdiğimiz vakitte bitirerek müşerilerin zamanlarından tasarruf etmelerini sağlıyoruz.

 

Bana En Yakın Elektrikçi Telefon Numarasına nasıl ulaşabilirim ?

 

Bursa elektrik tamircisi olarak cep telefon numaramız hafta içi hafta sonu 7/24 saat her daim açık olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Dükkan numaramız elektrik arızaları acil durumlar için her an açıktır. Telefonla Bana En yakın Elektrikçi nerede aradığında firmamızdan bir ekip göndererek Çağrı merkezimize ulaşan kişiler için hemen en yakın mobil ekip göndermekteyiz. Müşteri memnuniyeti her hizmet dalında en önemli konudur. Elektrik faaliyetlerinde de önemli bir konu olan memnuniyet, firmamız için en üst düzeyde önemlidir. Elektrik arızalarında müşteri memnuniyeti sağlamak adına firma personellerimiz profesyonel uygulamalar sunuyor. Elektrikçi firması avantajları ile istediğiniz kalitede hizmet ve uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Firmamız uzun yıllardan beri Bursa özelikle yerinde elektrik hizmeti ile ,fabrikamızda evinizde elektrik arıza hizmetini vermektedir. Elektrik işlerinizde en son teknolojik yeniliklere sahip son model elektrik araç gereçleri ile hizmet vermekteyiz.
İşinde uzman çalışanlarımız tarafından büyük titizlikle elektrik işleriniz yapılmaktadır. Kullandığımız elektrik malzemeler ile arızalarınız hızlı bir şekilde çözüme kavuşmaktadır. Sizde halı yıka şirketimizde halılarınızı yıkatmak istiyorsanız lütfen bizi arayarak servis isteyebilirsiniz. Elektrik servis araçlarımız günlük servis yapmaktadır.

 

Bana En Yakın Elektrikçinin Fiyatları Nelerdir?

Dünyanın hiçbir yerinde kaliteden ödün verilmeden fiyat ucuz satılmaz. Kalitenin ve hizmetin doğru adresiyiz. Fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

▪ ELEKTRİKÇİ SERVİS ÜCRETİ:
▪ BİR ADET AVİZE TAKMA:
▪ BİR ADET DELİK DELMEK İÇİN ELEKTRİKÇİ ÇAĞIRMA :
▪ ÇANAK ANTEN UYDUCU AYARI :
▪ BAHÇE AYDINLATMA ARIZASI :
▪ KISA DEVRE ARIZASI BULMA :
▪ İKİ KABLO BAĞLAMA :

 

En Profesyonel Uzman Elektrikçiyi Nasıl Bulurum?

Profesyonel Uzman Elektrikçiyi bulmak sanılanın aksine çok zordur. Bizler işlerimizin yoğunluk sırasına göre sizleri programa dahil edip arızanızı çözmek için hareket ediyoruz. Ummadığınız anda evinizde yada iş yerinizde elektrik sorunları ve arzaları yaşayabilirsiniz. Profesyonel ekibimizle gece gündüz her saat elektrik tesisat arızalarında sizlere hemen ulaşıyoruz. Elektrik kaçağı, Elektrik arıza sorunları, Avize takma , uydu dahil her sorunda bizi hemen arayın. En yakın Elektrikçiniz hizmete 7/24 Hazır.
Elektrikçi Firmamızda Elektrik Arızalarına Nasıl müdahale edilir kaç saat sürer detaylı anlatır mısınız?
Elektrikçi firmamız anahtarlardan, kablolardan ve bağlantı yerlerden bir çok farklı tesisat sorunu yaşanabilir. Islak zemin bölümleri de her zaman en ciddi yerler olmuştur bu yüzden kaçak akım sigortası durmadan atar buda sizin canınızı sıkar. Hal böyle iken bu işi yapabilecek bir profesyonele ihtiyaç duyulur. Banyo ve mutfak kısımları elektrik arızaları için en müsait alanlardır. Tesisat tamir onarım hizmetlerimizde yapınızdaki her alan için çözüm üretiyoruz. İster görünün bir alanda sorun çıksın yada gizli görünmeyen yerlerde oluşan elektrik tesisatı arızalarında problemi hızlı bir şekilde gideriyoruz.
Elektrik Tesisatı arızası ile karşılaştığınızda kesinlikle acil müdahale yapılması gerekir. Geçiştirilen, ötelenen tesisat sorunu sizlere ciddi masraflar açacak bir hâl alarak size telafisi mümkün olmayan sorunlar çıkaracaktır. Uzman bir Elektrik tesisatçının desteği ile sorunun kaynağının bulunup kalıcı olarak onarımı yapılmalıdır, linye hat bölgeleri, zeminden geçen elektrik tesisat boruları, internet hattı, kat panosu elektrik arılarında en sık karşılaşılan yerlerdir.
Elektrik tesisat arızasının farkına varıldığında acil olarak ilk yapılması gereken hemen sigortaların kapatılması işlemi olacaktır. Hiç bir şey yapmadan hemen ana sigortayı kapatınız. Sonrasında size yakındaki Elektrikçi tamircisi ekibimize telefon açıp durumu, yaşadığınız sıkıntıyı anladığınız kadar anlatmaya çalışın. Uzmanımız en kısa sürede vereceğiniz adrese donanımlı arabasıyla ile gelecek olup yaşadığınız sorundan sizleri kısa sürede kurtarmak için elinden gelen çabayı gösterecektir.

 

Acil Olarak Elektrikçi Ne Zaman Çağrılmalıdır?

Acil Elektrikçi  araçlarımız günün başlaması ile birlikte Bursa ve tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Elektrik tesisatı değiştirme, elektrik tamiri, elektrik kaçağı avize takma  hizmetlerimiz hemen verilir. Sizlerin bizi aramanız halinde konum alınır ve en yakındaki elektrikçimiz hemen konumunuza gelir. Yaşadığınız sorunu anlayabildiğiniz kadar doğru anlatmanız bizim işimizi kolaylaştırır.
Elektrik tesisat ustası, Elektrik ustası uzmanları ve ekiplerimiz birlikte etkili hizmet vermektedir. Bursa Elektrikçi tesisatcısı bünyesinde tüm tesisat işlerinde uzmanlaşmış personeller çalışır.
Elektrikçi işçilik fiyatları için lütfen bizleri arayıp fiyat sorunuz. Yapılması gereken işin niteliğine en uygun ve ucuz fiyatları sağlarız. Sadece Elektrik işlerinde değil, uydu , güvenlik kamerası ve televizyon tamiri onarım ve bakım vermekteyiz. mümkün olabilir. Elektrik yangını, sürekli sigortanın atması gibi durumların yaşanabilmesi mümkün olabilir. Böyle durumların önüne geçebilmek için elektrik cihazlarının yenilenmesi, yetkili personellerimiz tarafından elektrik sistemlerinin incelenmesi mümkündür. Yapılan incelemeler ile hem müşterilerimizin işleri yapılır.

Elektrikçi Arızayı yaptıktan Sonra Ne gibi Önlemler Almalıyım?

Her Elektrik arızası bittikten sonra belki eviniz için gerekli önlemleri dahada arttırmak isteyebilirsiniz kablo kesişti arttırma yetersiz güç dengesi gibi hizmeti almanız gerebilir. Ayrıca bundan sonra elektrikçi çağırmayı düşünüyorsanız ona telefonda sorunun sebeplerini anlatmanız hızlı müdahale için gereklidir. Sizin sorunu anlayıp telefonda doğru bilgi vermeniz Elektrikçi ekibin adresinize gelirken daha donanımlı ve gerekli ekipmanlar gelmesini sağlar. Mümkün olduğunca arızayı telefonda karşınızda olan elektrikçiye anlatın. Aşağıdaki listede Elektrik işi bittikten sonra alınacak önlemleri yazdık. aramadan önce yapılac. Listemizde genelde en sık görülen Arızalar için tamir adımlar yer almaktadır. Sigorta atması , sigorta kablo arızaları, ve tesisat borusu sorunları için lütfen arayınız.
• Elektriği kullanan bütün makine ve cihazlarınızı kapatınız.
• Sigortalar ve diğer her şey kapalı olduğu esnada Elektrik sayacını kontrol ediniz.
• Belirli bir süre bekledikten sonra tekrar sayacınıza bakınız ve puls imleci atıp atmadığını kontrol ediniz. numaranın değişip değişmedi önceki kaydınıza bakarak anlayınız.
• Elektrik Sayacında artış görünüyorsa yapının bir noktasında Elektrik kaçağı veya arıza olduğu anlamına gelir
• Hemen bizi arayınız.

 

Hizmet Yerlerimiz

 

• Osmangazi Elektrikçi
• Nilüfer Elektrikçi
• Yıldırım Elektrikçi
• Mudanya Elektrikçi
• Özlüce Elektrikçi
• Balat Elektrikçi
• Ertuğrul Elektrikçi
• Beşevler Elektrikçi
• Ataevler Elektrikçi
• Geçit Elektrikçi
• Bademli Elektrikçi
• Konak Elektrikçi
• Çamlıca Elektrikçi
• En Yakın Elektrikçi
• Bursa İnternet Arıza
• Santral Telefon Arıza
• Priz Değişim Tamir
• Uyducu
• Çanak Anten
• Kamera Sistemleri
• Led Işık Döşeme
• Sigorta Arıza
• Kompanzasyon Panosu Arıza
• Avize Montajı
• Otomasyon Pano Kurulumu
• Bina Ankastre kablosu yenileme

Click to rate this post!
[Total: 8 Average: 5]
Görüşme Başlat
Merhaba!
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button